remastav.sk
true

O nás

Sme spoľahlivá stavebná firma. Staviame murované rodinné domy. Našimi hodnotami je komplexnosť, odbornosť a spoľahlivosť.
Venujeme sa výstavbe rodinných domov na kľúč, komplexným rekonštrukciám na kľúč či stavebným prácam na kľúč. Avšak ešte stále nájdete v našom portfóliu aj pár vlastných projektov.
Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti sme pretavili do komplexnej podpory pre klienta. Klient tak u nás môže realizovať svoju predstavu o bývaní od úplného začiatku. Od hľadania pozemku, projekčnej činnosti, inžinieringu až po samotnú výstavbu a interiérový dizajn.
Nie sme odborníci na všetko, ale máme odborníkov na všetko. Dlhodobo spolupracujeme s odborníkmi a remeselníkmi, ktorí okrem poctivej odvedenej práce zabezpečia našim klientom aj garančný a po-garančný servis.
Klientovi ponúkame transparentné a vopred dohodnuté podmienky spolupráce, ktoré dodržiavame a ktoré na seba nadväzujú bez prestojov. Vďaka tomuto prístupu sa venujeme súčasne obmedzenému množstvu projektov, preto je nutné preveriť naše kapacity.  Naše hotové projekty hovoria za nás.
image
Chcem svoj vysnívaný dom