remastav.sk
true

Naše služby

Murárske práce

Venujeme sa stavebným prácam všetkého druhu. Či už potrebujete stavbu na kľúč, murárske práce, tesárske práce
Betonáže

Založíme Vašu stavbu odborne podľa priloženej projektovej dokumentácie. Stavby zakladáme vrátane založenia inžinierskych sieti. Založením stavby našou firmou si môžete užívať bezpečnosť svojej stavby.
Potery Anhydrit

Anhydritový poter je technologicky vyspelý systém, v ktorom dodávku a položenie tvorí jeden technologický celok. Anhydritový poter je liata samonivelačná zmes, ktorá je na báze síranu vápenatého (anhydritu). Pri vytvrdzovaní tejto zmesi dochádza ku tvorbe kryštálovej štruktúry, kde sa relatívne veľké a kompaktné kryštály spájajú celoplošne medzi sebou a tak vznikne minimálne množstvo dutých priestorov, čo je optimálne pre potery s podlahovým vykurovaním. Podlahy z anhydritových poterov nevyžadujú žiadnu ďalšiu vyrovnávaciu stierku.
Striekané omietky sadrové

Voľba správnej omietky závisí v prvom rade od typu podkladu, čiže muriva, ktoré môžu tvoriť napríklad tehla, betón, sadrokartón či iné materiály. V prípade vonkajšej fasády zasa zohráva podstatnú úlohu aj typ použitého zatepľovacieho systému.Poznáme rôzne druhy omietok-vápenné, sadrové, silikónové, dizajnové a mnoho iných. So správnym výberom našim klientom vždy profesionálne poradíme.
Zatepľovanie izolácie fasády

Je všeobecne známe, že na úspešné zvládnutie akejkoľvek zákazníkovej predstavy je potrebná nielen teoretická znalosť problematiky, ale hlavne mnohoročná skúsenosť v danom odbore. A práve preto je vám k dispozícií tím skúsených odborníkov s dlhoročnou praxou v oblasti zatepľovania budov.
Tepelné straty v budovách dokážeme takýmto spôsobom znížiť až o neuveriteľných 30 percent, čo vôbec nie je zanedbateľné číslo. Zateplenie vašu stavbu taktiež chráni pred rôznymi poveternostnými vplyvmi a v neposlednom rade dokáže aj vylepšiť a zmodernizovať jej celkový optický vzhľad.
Sadrokartonárske práce

Vďaka dlhoročným skúsenostiam veľmi dobre vieme ako na montáž sadrokartónu, preto sme schopní vyhovieť vašim špeciálnym požiadavkám na montáž sadrokartónu v interiéri.Ku každej realizácii pristupujeme s rešpektom k požiadavkám zákazníka a zároveň sa snažíme, aby všetky sadrokartónové prvky v interiéri zodpovedali moderným trendom.

Našim cieľom je, aby sadrokartónové steny, ktoré sme vytvorili, ako sú aj sadrokartónové priečky, alebo stropy, ktoré delia určitý priestor vášho bývania spĺňali predovšetkým účel a boli podľa vašich požiadaviek.
Obklady, dlažby, kúpeľne aj chodníky

Naša spoločnosť sa zaoberá realizáciou keramických obkladov a dlažieb. Kompletnou prerábkou kúpeľní v bytových a rodinných domoch.
 
Realizácia chodníkov príjazdových cestičiek Zámkovej dlažby
Striekané strojové maľovanie

Maľujeme a striekame farby vo veľkom. Doslova. Na aplikáciu farieb využívame aj vysokotlakový bezvzduchový Airless systém, ktorý dokonale pokryje farbou veľké plochy. Dokážeme preto nastriekať aj ťažko dostupné miesta na streche, nosníkoch alebo na strope.
 
Strojové maľovanie je oveľa rýchlejšie a úspornejšie, ako bežné maľovanie valčekmi/štetcami. Preto dokážeme bez problémov vymaľovať plochy o stovkách metrov štvorcových za jeden deň.
Elektrika

Pri rozvode elektriny je na prvom mieste predovšetkým bezpečnosť - či už pri kompletnej realizácii alebo pri rekonštrukcii naša firma vám to vie zabezpečiť od projektu až po realizáciu na kľúč
Voda

Pripojenie vody do každého objektu je náročná vec, nielen technicky ale aj profesijne. Prípojky vody od overených vodárov bez starostí za dobrú cenu zrealizujeme od projektou až po vnútorne rozvody nakomplet
Kúrenie

Výber správneho vykurovacieho systému je jedným z najdôležitejších rozhodnutí pri stavbe alebo rekonštrukcii domu. Existuje mnoho rôznych spôsobov vykurovania a každý má svoje výhody aj obmedzenia.Nezáleží na tom, či budujete nový dom alebo rekonštruujete staršiu stavbu - správny výber vykurovacieho systému môže mať veľký vplyv na vaše pohodlie aj peňaženku
Krby a krbové obstavby

Krby a krbové obstavby
Zemné práce

Výkopové práce (pri zakladaní stavieb domov, pri zhotovovaní oporných múrov a oplotení)
Výkopové práce realizujeme vlastnou technikou. Rýpadlo nakladač zn. JCB….vykope aj v ťažko dostupných terénoch a zároveň tento stroj aj odvezie vykopanú zeminu. Výkopové práce sa realizujú podľa Vašej projektovej dokumentácie.
Inžinierska činnosť

Sme team profesionálov, ktorí sa oblasti zastupovania klientov a inžinierskej činnosti venujú už niekoľko rokov, počas ktorých sme nazbierali cenné skúsenosti.
image
Chcem svoj vysnívaný dom